Hakkımızda

     1985 yılında üretime başlayan firmamız, 30 yılı aşkın üretim tecrübesiyle kendini müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmaya ve mutluluk verici yaşam alanları oluşturmaya adayarak her geçen gün gelişmektedir. Lokal ihtiyaçların çözümüne yönelik kanepe üretimi ile başladığımız bu yolculukta gelinen noktada sizlerin tercihleri ve katkıları ile 10'u aşkın şehirde 100'e yakın satış noktamızla ürünlerimizi beğenilerinize sunmaktadır.

     2012 yılında tamamlanan kurumsal kimlik çalışmaları sonrasında Medisa Mobilya markası, geliştirdiğimiz kurumsal kaynak yönetimi ve etkin üretim metodları ile de ürün kalitesinde kısa sürede öncü bir marka haline gelmiştir. Satış sonrası sağladığımız hızlı ve etkin teknik destek hizmetlerimiz ile de müşterilerimize sorunsuz bir deneyim yaşatmaya devam etmekteyiz.

     Hayatlarını kolaylaştıran ve yaşam alanlarınıza estetik görünüm kazandıran döşeme ve panel ürünlerimiz ile mobilya üretiminde başarı ve deneyimin bir sonucu olan Medisa Mobilya, bir çok projede de tercih edilen bir marka olarak ihtiyaca yönelik spesifik çözümler üretebilmektedir. 

     Medisa Mobilya olarak tasarımlarımızı kullanıcılarımızın alışkanlıklarına yönelik olarak modern çizgiler taşıyacak şekilde yapmaktayız. Yıllardır kazanmış olduğumuz  tecrübe sayesinde sizlerle buluşturmakta olduğumuz özgün tasarımlarımız yaşam alanlarınıza fark katacak ve sizlere kendinizi özel hissettirecektir.

     Müşterilerimizin bütün ihtyaçlarını karşılamayı amaçlayan geniş ürün yelpazesini beğenilerinizi sunmaktan gurur duyuyoruz.